Return to site

Webinarium: Jak skutecznie prowadzić projekty technologiczne na styku sektorów publicznego, prywatnego i pozarządowego - 12 marca

Jak współpracować międzysektorowo?
12 marca (czwartek), godz. 18-19

TEONITE realizował kilkanaście projektów w oparciu dane publiczne zarówno dla sektora publicznego, prywatnego i pozarządowego. Od ponad roku utrzymuje własną platformę udostępniającą dane publiczne przez API: OpenPoland.net. Podczas webinarium przybliżymy zagadnienia związane z realizacją projektów w oparciu o otwarte dane dzieląc się doświadczeniami ze zrealizowanych przedsięwzięć.

Prowadzą: Robert Olejnik i Michał Gryczka
Robert Olejnik: Od 2010 roku rozwija TEONITE agile software house pracując z klientami Polski jak i Europy oraz wytwarzając własne produkty. TEONITE jest także twórcą i opiekunem największej w polsce platformy danych publicznych: OpenPoland.net. Robert aktywnie wspiera lokalne community w Szczecinie, współtworząc TechFusion (barcamp technologiczny), Get Inspired Szczecin czy też Szczecin Linux/Unix User Group (współzałożyciel). Prywatnie stara się (choć różnie to wychodzi) spędzać jak najwięcej czasu z rodziną, trafiać na spoty i kite'a oraz składać modele latające.
Michał Gryczka:Architekt systemów wspierania decyzji (DSS), hurtowni danych i systemów ekspertowych. Zbudował jedną z pierwszych w Polsce hurtowni danych publicznych umożliwiającą przekrojowe analizy gospodarcze. Zarządza projektem OpenPoland oraz systemami do analiz finansowych w TEONITE.
ZAPISZ SIĘ pisząc maila na adres dane@techsoupglobal.org

Osoby, które się zgłoszą otrzymają link dostępu do webinarium na godzinę przed szkoleniem.
Oprogramowania do webinarium użycza firma VidCom (http://www.vidcom.pl/).
Nagrania z naszych poprzednich webinariów znajdziesz na www.vimeo.com/danepowarszawsku
All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly